Extrakční čištění koberců a čalounění 

Extrakční čištění koberců, sedacích souprav a čalounění je pro domácnost a firmy tím nejúčinnějším řešením. 

Koberce jsou hřejivé, velmi příjemné na dotek i krásné na pohled, ale zejména pro astmatiky a alergiky je musíte udržovat opravdu čisté. Pravidelné vysávání koberců nestačí, poskytněte kobercům lepší péči, dopřejte svému prostoru nejlepší možnou očistu - extrakční čištění.

Metoda čištění koberců a čalounění mokrou cestouCo je to extrakční čištění ?

Extrakční metoda je čištění koberců a čalounění mokrou cestou za použití výkonného stroje - extraktoru. Tento čistící stroj vhání teplou vodu společně s čistícím prostředkem pod vhodným tlakem do čištěné plochy, kde na sebe čistící roztok naváže nečistoty. Extraktor je poté opakovaně odsává zpět do sběrného tanku. Výkonná sací turbína extraktoru zajistí, že plocha je po vyčištění pouze mírně vlhká, ale dokonale vyčištěná.

V případě silného znečištění koberců využíváme technologii VAXING® a SPINSCRUB®. Tato technologie spočívá na principu extrakčního čištění za využití rotačních kartáčů a vakuového odsávání roztoku v pěnovém víru.

Důkladně vyčištěné koberce vyschnou po 2 - 24 hodinách (v závislosti na druhu koberce), sedací soupravy a čalounění je suché zhruba za 4-24 hodiny.

Extrakční čištění je velice vhodné pro astmatiky a alergiky.

Extrakční metoda zajistí důkladné vyčištění. Dojde k odstranění mechanických nečistot, roztočů i nepříjemných pachů. Předčištěním rotačními kartáči navíc zbavíme Váš koberec chlupů od domácích mazlíčků a dalšího znečištění z vyšších koberců. Používáme kvalitní čistící prostředky pro oživení barev a po našem odchodu zůstávají koberce dokonale čisté a příjemně voní. 

Ukázka z realizace extrakčního čištění :

Čištění koberců v praxi   Čištění sedací soupravy v praxi Fotogalerii naleznete zde.

Čištění i velmi znečištěných koberců jednoduše! Zajišťujeme čištění koberců a čalounění převážně v těchto regionech : Teplice, Most, Litoměřice, Děčín, Chomutov, Ústí nad Labem, Louny, Praha - západ, Praha - východ, Rakovník, Kladno, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Benešov, Beroun, Kutná hora, Kolín, Příbram, po domluvě i po celé ČR, vždy perfektně a za příjemné ceny.

Objednejte si důkladné vyčištění koberců a čalounění od profesionálů, cenové kalkulace zdarma, kontaktujte nás!