O naší úklidové firmě

Firma ÚKLIDOVÉ SLUŽBY JAKUB SCHLIEDER byla založena v lednu 2012, kde hlavním předmětem podnikání byly služby extrakčního čištění koberců a čalounění. Postupem času se na přání a poptávek našich zákazníků sortiment úklidových služeb rozšířil do nynější podoby.

V současné době nabízíme klientům komplexní služby z oblasti úklidu, čištění a údržby objektů v rámci Ústeckého a Středočeského kraje. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a vstřícně, za každé situace nabízíme kvalitní služby a flexibilní přístup za přijatelné ceny.

Vlastníme velké množství úklidové a čistící techniky, jako například profesionální extraktory a vysavače, parní stroje, kotoučové stroje, vysokotlaké čističe, mycí podlahové stroje, ale také disponujeme technikou našich obchodních partnerů. Naší techniku nabízíme také do krátkodobého, ale i dlouhodobého pronájmu.

Naši zaměstnanci, ale i brigádníci jsou před přijetím důkladně prověřeni a mají čistý trestní rejstřík. Každého z našich zaměstnanců důkladně školíme a před prvním samostatným úklidem či čištěním je několikrát doprovázen zkušeným zaměstnancem.

Máme sjednané pojištěni odpovědnosti za případnou škodu na majetku u našich zákazníků u společnosti KOOPERATIVA a.s.