Úklid společných prostor a objektů pro SVJ a BD

Úklid společných prostor bytových a nájemních domů je v současné době jednou z klíčových služeb naší úklidové firmy. Mimo běžné úklidy společných prostor  Vám můžeme nabídnout také strojní čištění garáží v domě, dokonce i úklid a údržbu přilehlých venkovních prostor - letní i zimní.

Společné prostory, chodníky a pozemky jsou nejen součástí Vašeho domova, ale také vizitkou Vašeho domu a je důležité udržovat je v čistotě. Naše úklidová firma zajistí pravidelný a pečlivý úklid prostor Vašeho domu a Vy se tak vyhnete nepříjemnostem spojeným s vynecháváním úklidu nájemníky, nebo jejich nekvalitním provedením.

Všem zákazníkům z řad SVJ a BD nabízíme možnost bezplatně využít na našich stránkách informační systém v jednoduchém uživatelském rozhraní, ve kterém lze dohledat el. formu úklidového deníku, rozpis činností, mimořádné objednávky a vyúčtování.

Objednáním úklidu společných prostor navíc získáte 10% slevu na každou obj. našich služeb nejen pro společenství, ale také nájemníky a vlastníky byt. jednotek.

Od roku 2014 pracujeme se systémem barevného kódování ( SBK ) založeném na evropském standartu, více informací naleznete v dokumentu zde.

Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, včetně víkendů a svátků!

Ukázka z realizace úklidových prací pro SVJ a BD :

     
Fotogalerii naleznete zde.

Vaše spokojenost je pro nás prvořadá. Úklidy společných prostor zajišťují pracovníci s čistým trestním rejstříkem, kteří si nedovolí provést svou práci nedokonale.

Profesionální úklidové práce pro SVJ a BD jsou nyní dostupné všem! Zajišťujeme úklidy společných prostor bytových domů převážně v těchto regionech : Teplice, Most, Litoměřice, Děčín, Chomutov, Ústí nad Labem, Louny, Praha - západ, Praha - východ, Rakovník, Kladno, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Benešov, Beroun, Kutná hora, Kolín, Příbram, po domluvě i po celé ČR, vždy perfektně a za příjemné ceny.

Úklidy společných prostor bytových domů nonstop, cenové kalkulace zdarma! Objednejte si naše služby právě teď, kontaktujte nás!