Úklid domácností a soukromých prostor

Nabízíme úklidové služby soukromých objektů, úklid bytů, domácností a domů v premiérové kvalitě. Užívejte si volný čas s rodinou, přáteli nebo jen tak relaxujte a starosti s úklidem nechte na nás!   

Nabízíme Vám profesionální úklidové služby, na které se můžete spolehnout, práci odvedeme v každém detailu dokonale. O Vaši domácnost budeme pečovat každý den, nebo třeba jen několikrát ročně v předem domluvených termínech. V případě dlouhodobé spolupráce je samozřejmostí, že o Vaší domácnost bude pečovat vždy jedna a ta samá pracovnice.

Mezi obvyklé činnosti úklidu v domácnosti patří například :

  • luxování a extrakční čištění koberců
  • zametení a vytírání podlah
  • mytí oken, rámů a parapetů
  • čištění čalounění, otírání a leštění nábytku
  • stírání prachu z nábytku a bytového zařízení
  • generální úklidy domácností a úklidy po rekonstrukci
  • a další úklidové služby podle Vašich potřeb a požadavků

Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, včetně víkendů a svátků!

Ukázka z realizace úklidu v domácnostech :

        
Fotogalerii naleznete zde .

Pečlivý úklid domácnosti je nyní dostupný všem.

Vaše spokojenost je pro nás prvořadá. Úklidy domácností zajišťují pracovníci s čistým trestním rejstříkem, kteří si svého pracovního místa váží a nedovolí si odvádět svou práci nedokonale.

Používáme výhradně osvědčené strojní a čistící prostředky, které nepoškozují nábytek, čalounění, koberce ani jiný čištěný povrch. Uklizený byt bude dokonale čistý, provoněný a zářící čistotou.

Úklid Vaší domácnosti nebyl ještě nikdy tak dostupný! Zajišťujeme úklidové služby převážně v těchto regionech : Teplice, Most, Litoměřice, Děčín, Chomutov, Ústí nad Labem, Louny, Praha - západ, Praha - východ, Rakovník, Kladno, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Benešov, Beroun, Kutná hora, Kolín, Příbram, po domluvě i po celé ČR, vždy perfektně a za příjemné ceny.

Úklidy domácností nonstop, cenové kalkulace zdarma! Objednejte si úklidové služby právě teď, kontaktujte nás!