Úklid firem, komerčních a průmyslových prostor

Čistota pracoviště je vizitkou Vaší firmy a my jsme tu od toho, abychom jej udrželi v naprostém pořádku. Naše úklidová firma nabízí pro podnikatelské subjekty a firemní klientelu jednorázové i pravidelné služby v jakémkoliv rozsahu.

Frekvence a rozsah úklidových prací se vždy řídí tzv. "harmonogramem úklidových prací" dle Vašich požadavků, případně se můžete spolehnout na naše poradenské služby. Firemní prostory navštívíme, provedeme analýzu a určíme rozsah úklidových a čistících prací a zdarma vypracujeme individuální úklidový plán, kterým se budou naši pracovníci řídit.

Od roku 2014 pracujeme se systémem barevného kódování ( SBK ) založeném na evropském standartu, více informací naleznete v dokumentu zde.  

Mezi nejčastější činnosti úklidu komerčních prostor patří například :
  • úklid kanceláří a úklid administrativních budov
  • extrakční čištění koberců v kancelářích a obchodních prostorách.
  • strojové čištění výrobních hal, skladových a jiných prostor
  • udržování čistoty v hygienických pásmech 
  • údržba objektů, tzn. sekání trávy a úklid sněhu
Všem firemním zákazníkům navíc nabízíme možnost bezplatně využít na našich stránkách informační systém v jednoduchém uživatelském rozhraní, ve kterém lze dohledat el. formu úklidového deníku, rozpis činností, použité technologie a prostředky při úklidových prací, mimořádné objednávky a vyúčtování. V případě potřeby jsme ochotni systém přizpůsobit dle Vašich potřeb. 

Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, včetně víkendů a svátků!

Ukázka z realizace úklidu komerčních prostor :

  Fotogalerii naleznete zde .

Dbáme na image Vaší firmy a proto naši pracovníci nosí vždy úklidové uniformy.
Na kvalitu našich úklidových prací se můžete spolehnout za všech podmínek. Úklid kanceláří a administrativních budov zajišťují vyškolení pracovníci s čistým trestním rejstříkem, kteří si svého pracovního místa váží a nedovolí si odvést práci, se kterou nebudete spokojeni.

Garantujeme špičkový úklidový servis komerčních prostor.

Používáme výhradně osvědčené strojní a čistící prostředky, které nepoškozují nábytek, čalounění, koberce ani jiný čištěný povrch. Uklizené firemní prostory budou dokonale čisté a budou Vás skvěle reprezentovat.

Úklid vaší firmy ještě nikdy nebyl tak dostupný! Zajišťujeme úklidové služby pro firmy převážně v těchto regionech : Teplice, Most, Litoměřice, Děčín, Chomutov, Ústí nad Labem, Louny, Praha - západ, Praha - východ, Rakovník, Kladno, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Benešov, Beroun, Kutná hora, Kolín, Příbram, po domluvě i po celé ČR, vždy perfektně a za příjemné ceny.

Úklid firem nonstop, cenové kalkulace zdarma! Objednejte si úklidové služby právě teď, kontaktujte nás!